A következő oldalon alkoholok szerepelnek
Az "Ok" gomb megnyomásával kijelentem, hogy elmúltam 18 éves, és nem teszem lehetővé számára, hogy az itt megjelenített tartalmakhoz jogosulatlan -vagy kiskorú személyek hozzáférjenek.
A következő oldalon erotikus tartalmú termékek szerepelnek.
Az "Ok" gomb megnyomásával kijelentem, hogy elmúltam 18 éves, és nem teszem lehetővé számára, hogy az itt megjelenített tartalmakhoz jogosulatlan -vagy kiskorú személyek hozzáférjenek.
Xiaomi Smart Band 7 okoskarkötő (teszt)
Már napok óta próbálod rávenni magad, hogy végre tegyél valamit a kondíciódért meg az egészségedért, de sehogy sem megy? Nálam ez abszolút így van – őszintén szólva iszonyú lusta vagyok. Éppen ezért kíváncsian vártam, hogy kipróbálhassam a Xiaomi új, pénztárcabarát okoskarkötőjét. Ennél jobb edzőpartnert ugyanis aligha találnál!


A Xiaomi Smart Band 7 paraméterei
- Kijelző: 1,62 hüvelykes AMOLED
- Kijelző felbontása: 192 × 490 px
- Kompatibilitás: iOS és Android rendszerekkel
- Csatlakozás: Bluetooth 5.2
- Maximális akkumulátor-üzemidő: 360 óra (15 nap)
- Vízállóság: 5 ATM (50 m)
- Súly: 13,5 g
A Xiaomi Smart Band 7 karkötőt Samsung Galaxy S9 (Android OS) telefonnal teszteltük.


Mi Band = Smart Band
A Xiaomi Mi Band a kiváló teljesítmény, a sok hasznos funkció és az alacsony ár miatt lett szinte azonnal az okoskarkötő szinonimája. Így nem meglepő, hogy a Xiaomi átnevezte a legújabb verziót Smart Bandre. Xiaomi Smart Band 7. Ahogy várható volt, ez a hetes számú modell is hihetetlenül magasra teszi a lécet az elérhető okoskarkötők kategóriájában.

Hogyan néz ki és milyen viselni a Xiaomi Smart Band 7-et?
Csomagolás
Kezdem a csomagolással. Az „unboxing” élménye, mondjuk úgy, nem vetekszik az almás termékekével, de legyünk őszinték, ebben az árkategóriában nem is vártunk csodát. A matt fekete dobozban, szép rendben, külön rekeszekben találod a brutálisan vastag manuált, a töltőkábelt és természetesen magát a kütyüt – és ezzel ki is merült a repertoár.
Dizájn
Maga a karkötő hibátlanul hozza az elődök formavilágát. Ha már volt szerencséd egy régebbi modellt nyomogatni, ez az újdonság a kezedben több mint ismerős lesz. A Xiaomi Smart Band 7 két részből áll: az egyik, mondjuk úgy, a „feje” – vagyis a tok a kijelzővel felül, alul pedig az érzékelőkkel és a töltőérintkezőkkel. A másik része pedig a szilikonpánt. Az egész karkötő mindössze 14 gramm, és amint felteszed a csuklódra, villámgyorsan el is felejted, hogy egyáltalán ott van.
Diszkrét, elegánsan minimalista, és a szilikonpántjának köszönhetően kifejezetten sportos is. Hát, gálaestre biztosan nem ezzel indulnék, de amúgy gyakorlatilag bárhová felvenném anélkül, hogy úgy érezném, „kilógok” vele.

Hordunk órát is!
Van egy klasszikus órád, amit még alvás közben sem veszel le? Akkor most az összes dédelgetett Rolexedet és Omegádat el kellene raknod, vagy ami még durvább, el kell adnod őket, hogy okoskarkötőt hordhass?
Egyáltalán nem! Teljesen megértem az aggodalmaidat, nekem is meg kellett valahogy oldanom ezt a bonyolult feladványt. Én is abba a különleges szektába tartozom, akiknek a hobbija nem „valami óra”, hanem – ahogy mi mondjuk – a horológia! A megoldásom pedig pofonegyszerű volt: az órát az egyik, a bal csuklómon hordtam, a karkötőt meg a másikon, a jobbon. Hogy két „órával” a karomon úgy néztem-e ki, mint egy komplett lúzer, azt meghagyom a nagyközönség ítéletére, de személy szerint engem egyáltalán nem zavart. De ez csak így mellékesen.

Ellenállóság
A karkötő kijelzője az a bizonyos 2.5D edzett üveg, ami ugye azt jelenti, hogy az oldalai szépen lekerekítettek. A tesztelés alatt, amit a karkötővel töltöttem – ami valljuk be, nem volt egy maratoni sprint –, simán túlélte a mindennapi strapát. A karkötő 50 méterig (5 ATM) vízálló, szóval bátran mehetsz vele zuhanyozni, sőt, még úszni is. De azért búvárkodni ne indulj vele, és a szaunát is messze kerüld el.
Szilikonpánt
A cserélhető szilikonpánt finom tapintású, és egyáltalán nem dörzsöl, nem húzza a szőrszálakat, ahogy erre egyes órák pántjai hajlamosak. Méretét tekintve 160 mm-től egészen 224 mm-es csuklókerületig passzol, szóval a vastagabb karokkal is megbirkózik.
Ha egy csomó színes pántot őrizgetsz egy régi Mi Bandből, akkor rossz hírem van. A hetes kijelzője ugyanis nagyobb, mint az elődjeié, és a régebbi pántok emiatt nem passzolnak rá. Szóval be kell majd ruháznod új óraszíjakra. A választék széles, csak győzd szusszal a válogatást!
A pánt rögzítése primitív, ami bennem határozottan nem keltett nagy bizalmat. Főleg az olyan aktív sportokhoz, mint a foci, jobban értékeltem volna egy megbízhatóbb és erősebb csatot. Így elég, ha valahol beakad valamibe, és a karkötőt könnyen elveszítheted – az alacsony súlya miatt pedig lehet, hogy észre sem veszed.

Lenyűgöző kijelző a Xiaomi Smart Band 7-en
A Smart Band 7 egy 1,62 hüvelykes AMOLED kijelzővel büszkélkedhet, ami egy szóval: tökéletes. Eszméletlen. Zseniális. Dobhatsz rá bármilyen jelzőt, egyszerűen kiváló. Az 500 nites fényerejével ragyogó, és gond nélkül látható még közvetlen napfényben is, az OLED technológiának köszönhetően pedig a színek is szó szerint vibrálnak rajta.
A méretét figyelembe véve persze nem fogsz rajta regényt olvasni vagy filmet nézni, de amire tervezték – áttekinthető információkat szolgáltatni az időről és a testi funkcióidról –, azt simán és elegánsan megoldja.
Always-On
Ahogy már említettem, a hetes kijelzője kicsit megnőtt a Xiaomi Mi Band 6-hoz képest, ami kétségkívül szuper. A legkiemelkedőbb fejlesztés azonban az Always-On, azaz a „mindig bekapcsolva” funkció érkezése. A kijelző mostantól nem várja meg, hogy rákoppints, vagy hogy elfordítsd a csuklódat. Folyamatosan bekapcsolva marad, és mindig, mindenhol megjeleníti az időt és más hasznos információkat, mégpedig diszkrét fekete-fehér formában. Feltéve, hogy bekapcsolod ezt a funkciót. Kiválóan elboldogulsz nélküle is. A számlap megjelenítése ugyanis csuklómozdulattal tökéletesen megbízhatóan működik, és az Always-On kikapcsolásával az akku sokkal tovább bírja.
Egy számlap, egy másik számlap, egy harmadik...
A Xiaomi okoskarkötőjében nemcsak az a zseniális, hogy világos és színes a kijelzője, hanem az is, hogy a számlapok végtelen mennyiségének hála tényleg kiélvezheted. Magán a karkötőn egyszerre akár nyolc is elfér, de az appban annyi van, hogy a hét minden napjára jut, és váltogathatod őket a végtelenségig.
Lesznek ott hasznosak és áttekinthetőek, minimalista és menő darabok, olyanok, amik a mechanikus órák belső működését imitálják (naná!), és persze a személyes kedvenceim: a cuki, pasztell árnyalatú, illusztrált állatkás számlapok. Minden sznobnak a maga ízlése szerint. És ha még így sem találnál kedvedre valót (amit erősen kétlek), összedobhatod a sajátodat – például a kutyád fotójával.



A fényerő és a kijelző érzékenységének beállítása
Ez idáig szép és jó, de az eszköz hasznosságát nem (csak) a tündéri állatkák határozzák meg. Ezzel arra célzok, hogy a kijelzővel kapcsolatban van néhány komolyabb kifogásom. Az első az érzékenysége, vagy inkább a totális érzéketlensége. Nem mintha konkrétan kiborítana – azért annyira nem gáz –, csak néha egyszerűen nem vette be az érintéseimet, és így gyakran többször is rá kellett bökni az ikonokra.
A második kifogás, és szerintem az egyik legnagyobb gyengesége ennek a karkötőnek, a fényereje – pontosabban annak beállítása. A kijelző maximális fényerőn bőven elég világos, de nem akarod folyamatosan úgy használni. Estefelé például bántóan éles tud lenni. A karkötő azonban nem tudja automatikusan változtatni a fényerőt a környezethez igazodva. Manuálisan kell állítanod. Be kell túrnod magad a menü mélyére, és megkeresni a megfelelő beállítást, ami eléggé idegesítő.
És most képzeld el a szitut, amikor reggel kilépsz a lakásból, és a fényerő valami gyenge 30%-on van. A nap a szemedbe süt, és a karkötőn semmit sem látsz, még akkor sem, ha a kezeddel árnyékolod. Ilyen helyzetben megtalálni a menüben a fényerő-beállítást egy olyan feladat volt, amire az én képességeim nem voltak elégségesek. Vagy én vagyok egy totális balfék, vagy ez egy tényleg nehéz feladat. Esetleg mindkettő.

Felhasználói felület
Mielőtt teljes gőzzel használni kezdenéd a karkötőt, előbb össze kell párosítanod a Mi Fitness mobilalkalmazással (vagy az alternatívájával, a Zepp Life appal). Először létrehozol egy Mi fiókot, aztán letöltöd és telepíted az adott appot, bejelentkezel, Bluetooth-on keresztül összekapcsolod az eszközöket, és már kész is vagy. Az alkalmazásban minden szépen rendezett és áttekinthető, és ami a legfontosabb, támogatja a magyar nyelvet.
Alapállapot
Miután ezen a „gyors és egyszerű” folyamaton átrágtad magad, még egy csomó dolgot be kell pötyögnöd a karkötőn, mert alapból valahogy „elfelejtették” bekapcsolni őket. Ilyen például az alvásmonitorozás és a 0-24-es pulzusmérés.
A karkötő kezelése
A karkötő kezelőfelülete pofonegyszerű, és gyorsan kiismered. A kezdőképernyőről (azaz a számlapról) felfelé húzva az ujjad bejutsz a menübe, ahol minden elérhető funkciót és a beállításokat is megtalálod. Lefelé húzva pedig megjelennek az értesítéseid. Balra és jobbra húzva a kezdőképernyőről akár hét általad kiválasztott funkcióhoz (úgynevezett widgethez) juthatsz, amiket szabadon beállíthatsz, és amik egyfajta körhintaként kapcsolódnak egymáshoz.
Ami hiányzik, az a lehetőség, hogy bármelyik képernyőről egyszerűen visszajussak a számlapra. Például a már említett fényerő-beállításnál. Ahhoz, hogy ebből a menüből visszakerüljek a főképernyőre, pontosan négyszer kell jobbra húznom az ujjam. Ez pedig eltart egy ideig.
Animációk
Ami viszont a legjobban zavar az egész felületben, az a viszonylagos lomhaság és az animációk akadozása. Bár a karkötő használhatóságára nincs különösebb hatással, de határozottan észrevehető, és nem néz ki valami jól.



Edzés? Csakis fitneszkarkötővel!
Végre eljutottam a karkötő legnagyobb vonzerejéhez: a szenzorokhoz és mérési funkciókhoz.
Funkciók áttekintése
Először is nézzük át gyorsan a funkciókat. A karkötő méri a pulzusodat – ez alap. Rendelkezik oxigénmérővel is a véroxigén-telítettség mérésére. Bár GPS-t nem találsz benne, a beépített gyorsulásmérőnek és giroszkópnak köszönhetően pontosan kiszámolja a megtett lépések számát. Figyeli az alvásodat, beleértve a fázisait is, sőt, még a rövid szunyókálásokat is regisztrálja. Összeszámolja, mennyi kalóriát égettél el az adott napon. Megmondja, mennyire vagy stresszes, és légzőgyakorlatokat is ajánl a lazításhoz. És több mint száz (!) különböző sportmóddal büszkélkedhet, a futástól és úszástól kezdve a focin és jégkorongon át egészen a sakkig. Sőt, még e-sportokat is találsz benne.
Mérési pontosság
Mint látod, funkcióból nincs hiány. Azonban minden mérést fenntartással kell kezelni. A Xiaomi Smart Band 7 körülbelül 15 ezer forintba kerülő okoskarkötő – nem egy professzionális orvosi eszköz. De egy átlagembernek nincs is szüksége profi felszerelésre. Egy átlagos felhasználónak vagy hobbisportolónak, mint amilyen én is vagyok, a tájékoztató jellegű értékek bőven elegendőek. Teljesen mindegy, hogy az edzésemmel 420 kalóriát égettem el, vagy valójában 425-öt. Az a fontos, hogy látom: tettem valamit a testemért, és nyomon tudom követni a fejlődésemet.
Például a megtett lépések száma nagyjából ugyanolyan pontos volt, mint más okosórák esetében. Igen, a karkötőt ki lehet cselezni energikus kézmozdulatokkal, de miért is próbálnál ilyesmit? Ugye.
Be kell vallanom, hogy már ez a legalapvetőbb mérés is elképesztően motiváló. Egyik nap délután jöttem haza a munkából, és láttam, hogy már 9200 lépés van mögöttem. Ekkor ellenállhatatlan késztetést éreztem, hogy még sétálgassak a lakásban, csak hogy elérjem a hőn áhított 10 000-et.

A pulzusmérés is viszonylag pontos – főleg nyugalmi állapotban, vagy olyan sportoknál, ahol nem hadonászol a kezeddel, mint például az említett sakk (igen, a sakk sport, fogadd el – és a videójátékok is ide sorolandók!).
A karkötőnek a gyors és váratlan pulzusváltozásokkal gyűlik meg a baja, például egy intenzív köredzés során. Én a tesztelés alatt éreztem, hogy a határaimon vagyok, a pulzusomnak valahol 180 körül kellett volna lennie, de a karkötő le volt maradva, és azt hitte, még csak bemelegítek – 110-es pulzussal. Egy idő után azonban utolérte a valós értéket, és már a helyes pulzust mutatta. Utánanéztem a neten, és úgy tűnik, ezt a késést sok más felhasználó is tapasztalja.
A pulzuson kívül a karkötő egyes sportok esetén más érdekes adatokat is gyűjt – például ugrókötelezésnél a szökkenések számát. Gyakorlatilag ez valószínűleg nem sokat ad hozzá az edzéshez, de legalább lehet vele dicsekedni a barátok előtt, és motiválhat, hogy még pár ugrást kipréselj magadból.
Látható eredmények
Összességében a karkötő edzés közbeni használata tényleg függőséget okoz. A testeden ugyanis nem azonnal látszik meg az erőfeszítés eredménye – ahhoz hetek, hónapok kellenek, és sokan el sem jutnak odáig. De egy okoskarkötőn, pontosabban a mobilappon keresztül, világosan látod számokban és színes grafikonokon, mennyire odateszed magad és hogyan fejlődsz. A karkötő még a VO2 max-ot is kiszámolja – azaz megmutatja, milyen formában vagy.
Nekem ezek a vizualizációk nagyon tetszenek. Amint látom a karkötőn, hogy ma csak lustálkodtam, összeszedem magam, és legalább egy kicsit elmegyek edzeni. Egy drága, üvöltöző edzőhöz képest ez sokkal járhatóbb (és olcsóbb) megoldásnak tűnik.



Okoskarkötő okos funkciókkal
A Xiaomi Smart Band 7 még azoknak is tartogat meglepetéseket, akiknek a „sport” szó már-már szitokszó. Értesít például, ha valaki hív vagy üzenetet ír, így nem kell állandóan a zsebedben vagy táskádban keresgélni a telefonodat. Ha látod a karkötőn, hogy a főnököd hív, nyugodtan a zsebedben hagyhatod a telefont, és ignorálhatod a hívást. De ha azt látod, hogy a posta keres a csomagod miatt – amit reggel óta az ablakból lesel –, azonnal rávetheted magad a telefonra!
Sajnos a karkötőn nincs mikrofon vagy hangszóró, így hívásokat nem fogadhatsz, csak elutasíthatsz. De ez is hasznos lehet! Én például, mint büszke introvertált, amúgy sem szoktam felvenni a telefont.
Előre megírt válaszok
Most jön a lényeg: ha üzeneted érkezik, nem kell azonnal a telefonod után kapkodni! A karkötőről is válaszolhatsz, előre megírt, rövid üzenetekkel, amiket az appban kedved szerint átírhatsz. Én például az „ok” válaszlehetőséget ajánlom – ez ugyanis a helyzetek 90%-át lefedi.
Rezgés
A karkötő rezgéssel jelez a bejövő értesítésekről. A rezgés az én ízlésemnek talán túlságosan is erős – egy csendes iskolai órán vagy munkahelyi megbeszélésen nemcsak te érzed majd, hanem mások is hallhatják. A rezgést csak erősíteni lehet, gyengíteni nem. Az erősítést inkább meg sem próbáltam – félek, hogy akkor a karkötő leszakítaná a karomat.
Viccet félretéve: van benne hasznos funkció is. Különböző értesítésekhez külön rezgésmintát állíthatsz be. Így már a rezgésből tudni fogod, hogy SMS jött, vagy már rég a megbeszélésen kéne lenned – anélkül, hogy ránéznél!
Zseblámpa, ébresztő, zene és még sok más
Az értesítéseken túl a karkötő számos más módon is okos. Megmutatja az időjárást, a napi tervedet, és akár zenét is válthatsz vele a fülhallgatódon! Használhatod időzítőként, stopperként, vagy – ami talán a legjobb – ébresztőként. A csuklón rezgő, csendes ébresztővel pedig garantáltan nem kelted fel a párodat!
Végül meg kell említeni a zseblámpa funkciót, ami tökéletesen megvilágítja az éjszakai mosdóba vezető utat, és az „elveszett telefon keresése” funkciót, ami segít megtalálni a mobilodat.
Viszont van egy fájó pont: az NFC hiánya. Kínában már létezik olyan verzió, amivel fizetni is lehet a boltokban – bízom benne, hogy ez hamarosan Európában is elérhető lesz.


Akkumulátor-üzemidő
A Smart Band 7 egy nagyobb, 180 mAh-s akkumulátorral rendelkezik (szemben a Mi Band 6 mindössze 125 mAh-jával). Viszont nagyobb és világosabb kijelzője van, több funkcióval, így a Xiaomi szerint a maximális üzemidő továbbra is 14-15 nap körül alakulhat. Szerintem ez rendkívül optimista adat – én nem jutottam a közelébe sem.
A karkötőt teljes mértékben kihasználtam. Bekapcsolva hagytam az Always-On kijelzőt, naponta egyszer edzettem, alvás közben is viseltem, és minden lehetséges mérést aktiváltam. Így az üzemidő nagyjából 3 nap körül alakult. Ha kikapcsoltam az Always-On kijelzőt – ami szerintem a legnagyobb energiavámpír –, akkor közel 6 napig is bírta. Mindkettő fényévekre van a gyártó által ígért két héttől, de a legtöbb okosórával és karkötővel összehasonlítva még így is kiemelkedően jó, átlagon felüli teljesítmény.
A karkötő a mellékelt, mágneses csatlakozós kábellel tölthető. A csatlakozó töltés közben szépen rátapad a karkötő érintkezőire, és stabilan tart. Ez meglepően jól jön, mert a kábel extrém rövid, így valószínűleg lógva kell hagynod a karkötőt a konnektorból – bármilyen furán is néz ki. Persze töltheted számítógépen keresztül is, de manapság egyre nehezebb szabad USB-portot találni – legalábbis az én esetemben.

Összegzés
A Xiaomi ismét kitett magáért, és szuper áron dobott piacra egy kiváló fitneszkarkötőt. Villámgyorsan hozzászoktam, és ráfüggtem a megtett lépések, az elégetett kalóriák, valamint a különböző tevékenységekből gyűjtött pontok számlálására.
Lenyűgözött a színes AMOLED kijelző, és külön örültem annak, hogy nem kell minden egyes rezgésnél előkapnom a telefont a zsebemből. Látom az értesítéseket a karkötőn, és azonnal eldönthetem, mi sürgős, és mi az, ami ráér.
Egy fekete pontot azért feljegyeztem: a lassú kezelőfelület és az idegesítően szaggatott animációk nem lettek a kedvenceim. De, ami még ennél is jobban bosszantott, az a fényerő manuális állítása. Ezen kívül azonban nem sok kifogásolnivalót találtam a karkötőben – különösen, ha figyelembe vesszük az árát. Igen, az Apple Watch vagy a Samsung Galaxy Watch nyilván pontosabbak a mérésekben és többet is tudnak. De egyetlen Apple Watch 7 árából vehetsz Xiaomi Smart Band 7-et magadnak, a partnerednek, a gyerekeidnek, a szüleidnek, a háziállatodnak (nem tudom, miért tennéd, de miért is ne?), és még egyet jótékonyságra is adományozhatsz.
Szóval, a lényeg: a Smart Band 7-et határozottan tudom ajánlani! Függetlenül attól, hogy sportolsz-e, vagy sem. Függetlenül attól, hogy van-e klasszikus órád, vagy sem. Tuti, hogy hasznát fogod venni!
Előnyök
+ Masszívabb kivitel és kidolgozás
+ Világos és színes AMOLED kijelző
+ Always-On kijelző mód
+ Tisztességes üzemidő
+ Rengeteg számlap minden stílusban
+ Számos funkció – a kalóriaégetés mérésétől az alvásfigyelésig
+ Remek ár
Hátrányok
- Hiányzó NFC
- Nehézkes fényerőbeállítás
- Lassabb működés
További inspirációk a számodra

Nintendo Switch 2 teszt: vélemények, tapasztalatok és végső értékelés

Megérkezett az ultravékony Galaxy Z Fold7, a továbbfejlesztett Z Flip7 (FE) és az új Galaxy Watch8

A Samsung Galaxy S25 sorozat meglovagolja a mesterséges intelligencia hullámát

Az új Xiaomi 15 (Ultra): egy fényképező, amivel telefonálni is tudsz

Bemutatkozott a Samsung Galaxy S25 Edge: a karcsúságé a főszerep

A 2025-ös MWC legérdekesebb újdonságai

Apple iPhone 16e: elképesztően jó ár-érték arány

Apple iPhone 17: dizájn, teljesítmény és ár – jönnek a régóta várt újítások?

Itt az új Samsung Galaxy A-széria: jobb kijelző, mesterséges intelligencia, strapabíróbb kialakítás

Nintendo Switch 2: drágább lesz, de cserébe jön az új Mario Kart és a GameChat

ROG Xbox Ally (X): új fejezet a kézi konzolok történetében?

A OnePlus 13 lehengerlő teljesítménnyel és csúcsminőségű kamerával büszkélkedik

Tavaszi Apple újdonságok: új iPad Air M3, iPad (A16) és kék MacBook Air M4

Bemutatjuk az iPhone 16 és iPhone 16 Prót!

Az új iPad Pro 2024: A legfejlettebb kijelző, nagy teljesítményű M4 chip, MI támogatás és összehasonlítás az iPad Pro 2022-vel

Xiaomi 14 teszt: Erős, de hajlamos felforrósodni

Napjaink legjobb mobiltelefonjai (Samsung, iPhone, Xiaomi és más gyártók)

Továbbfejlesztett iPad Air 2024: AI támogatás, teljesítmény és minőségi kamerák

Izgalmas színek és merész design: itt a HMD Pulse okostelefon-széria

Sony PlayStation 5 Pro: 2024 végén láthatjuk a PS5 erősebb verzióját?

A legjobb mobiltelefonok 200 000 Ft alatt

Ismerd meg a Samsung Galaxy S24 sorozat modelljeit

Napjaink legjobb kamerás okostelefonjai (2024)

A legjobb okosórák

2024 legjobb fülhallgatói és fejhallgatói – vezeték nélküli, gamer, futáshoz és minden máshoz

2024 legjobban várt játékai

A legjobb mobiltelefonok 100 000 Ft alatt

Az iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max): Fejlesztések, amik miatt megéri váltani

Bemutatjuk a Meta Quest 3-at: VR headset minden otthonba

A legjobb akciókamerák 2024-ben

A legjobb és legerősebb laptopok (2024)

A legjobb robotporszívók 2024-ben (szőnyegre, padlóra, felmosóval és anélkül)

A valaha volt legjobb stratégiai játékok (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Az új Apple Watch Series 9: A valaha volt legzöldebb Apple termék

Az új Google Pixel 8 (Pro): Telefon az AI közelgő korszakához

Bemutatjuk az Apple Watch Ultra 2-t: Egy még extrémebb extrémet

Hírek a Samsung Galaxy Unpacked 2024-ről (Galaxy AI, Galaxy S24, S24+, S24 Ultra)

A legjobb gamer laptopok 300-450 ezer Ft között

A legjobb mobiljátékok: Android és iPhone (2024)

A legjobb pénztárcabarát mobiltelefonok

A legjobb porszívók állatszőrre: kézi, álló és klasszikus (2024)

A legjobb porszívók szőnyegekre és padlókra (2024)

Apple Vision Pro: Végre áttörés a virtuális valóság területén?

Bemutatjuk a Sony PlayStation VR2 headsetet

Minden idők legjobb PlayStation 4 (PS4) játékai

A legjobb 2 személyes és kooperatív játékok

A legjobb laptopok diákok számára 2024-ben (gyerekeknek, középiskolásoknak, egyetemistáknak)

A legjobb porzsák nélküli porszívók: erősek és csendesek

A legjobb VR szemüvegek (2024)

A mai legjobb RPG játékok (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Az összes Apple Watch modell átfogó összehasonlítása: Mi a különbség köztük?

A legjobb álló porszívók rangsora 2024-ben

A legjobb battle royale játékok - Fortnite, PUBG és még mi más?

A legjobb digitális fényképezőgépek videózáshoz és fényképezéshez (2024)

A legjobb és legerősebb gamer telefonok (2024)

A legjobb horror játékok

A legjobb hűtőszekrények 2024-ben

A legjobb morzsaporszívók rangsora (2024)

A legjobb olcsó laptopok 2024-ben (otthoni használatra, filmnézésre)

Samsung Galaxy S23 teszt és vélemények – A legerősebb Android telefon a piacon

A 10 leghasznosabb Android alkalmazás (2024)

A legjobb drónok, hogy madártávlatból láthasd a világot (2024)

A legjobb hangszórók számítógéphez, TV-hez és mobilhoz

Elegáns okosórák nőknek és férfiaknak

OLED vs. QLED (LCD, NanoCell, Mini LED): Melyik TV a jobb?

A legjobb e-book olvasók (2024)

A legjobb és leggyakrabban használt alkalmazások iPhone-ra (iOS) (2024)

A legjobb irodai és gamer monitorok (2024)

A legjobb projektorok otthoni mozizáshoz (2024)

A legjobb virtuális valóság játékok

Az 5 legjobb strapatelefon minden helyzetre (2024)

Bemutatjuk a Samsung Galaxy Z Fold5 prémium összecsukható telefont

Hogyan működik a vezeték nélküli mobiltöltés?

A legjobb fényképezőgépek kezdőknek és haladóknak (2024)

Milyen újdonságokat hoz a stílusos Samsung Galaxy Z Flip5?

Okosotthon megoldások: kényelmes és gazdaságos

PS5 vagy Xbox Series X

Vízállóság és vízzáróság (IP védettségi fokozat)

A legjobb billentyűzetek 2024-ben

A legjobb PC játékok

A legjobb számítógépes egerek 2024-ben

A legjobb tabletek 2024-ben

Hogyan fizethetsz a mobiltelefonoddal (NFC-vel vagy anélkül)?

Hogyan legyél youtuber?

Hogyan ragaszd fel a védőfóliát a mobilodra és hogyan távolítsd el?

Hogyan szabadíthatsz fel tárhelyet mobiltelefonon (Android és iPhone)?

Hogyan szárítsd ki a mobiltelefonod?

Hogyan tisztítsd meg a számítógéped és a laptopod a portól és az egyéb szennyeződésektől?

Képernyőkép készítése számítógépen vagy laptopon

Mobiltelefon és tablet csatlakoztatása TV-hez vagy képernyőtükrözés TV-re

Szerezd be álmaid gaming felszerelését!

Távmunka: Hogyan rendezkedj be home office-ra?

A 18 legjobb alkalmazás okosórákra

Hogyan gyorsíthatsz fel egy lassú laptopot?

Hogyan készíts képernyőfelvételt (Android és iPhone)?

Hogyan készíts képernyőfotót mobiltelefonon (Androidon és iPhone-on)?

Hogyan legyél influenszer?

Hogyan párosítsd a távirányítót a TV-vel és vezéreld a tévéd mobiltelefonnal

Hogyan tisztítsd meg a mobiltelefon csatlakozóját, kijelzőjét és hangszóróját?

Mennyi ideig áll el a hús a hűtőben?

Nem hűt a hűtőszekrény? Mi a teendő?

Változtasd az otthonod egy bevehetetlen erőddé

A legjobb okoskarkötők 2024-ben

Egy, két vagy több monitor csatlakoztatása laptophoz

Hogyan csatlakoztasd a laptopot és a számítógépet a TV-hez? (HDMI-vel és vezeték nélkül)

Hogyan csatlakoztasd egyszerűen az okosórát a mobiltelefonhoz?

Hogyan gondozd a laptopod akkumulátorát: kapacitás, állapot, kalibrálás és csere

Hogyan tisztítsd meg a TV képernyőjét? (LED, LCD, OLED)

Javasolt TV-nézési távolság: milyen messze kell ülni a TV-től?

Mekkora TV-t érdemes választani? (képátló és méret)
Nem tudod bekapcsolni a laptopod? Így élesztheted újra!

A legjobb elektromos rollerek városba és terepre

Black Friday 2024: Kapcsolj rá velünk az online vásárlásra!

Mi az a HDR (High Dynamic Range)?
