A következő oldalon alkoholok szerepelnek
Az "Ok" gomb megnyomásával kijelentem, hogy elmúltam 18 éves, és nem teszem lehetővé számára, hogy az itt megjelenített tartalmakhoz jogosulatlan -vagy kiskorú személyek hozzáférjenek.
A következő oldalon erotikus tartalmú termékek szerepelnek.
Az "Ok" gomb megnyomásával kijelentem, hogy elmúltam 18 éves, és nem teszem lehetővé számára, hogy az itt megjelenített tartalmakhoz jogosulatlan -vagy kiskorú személyek hozzáférjenek.
A legjobb irodai és gamer monitorok (2024)
Nyomasztóan élettelenek a monitorod színei, olyan alacsony a fényereje, hogy napközben még a körvonalakat is alig látod rajta, a felbontása pedig olyan alacsony, hogy szinte meg sem tudod rajta különböztetni a tartalmat? Ne kínozd a szemedet, inkább cseréld le a régi, vacak monitorod egy újra!


A legjobb gamer monitorok
-
- 61 400 Ft – 65 735 Ft
- Monitor 3 üzletben
-
- 74 990 Ft – 104 990 Ft
- Monitor 20 üzletben
-
- 92 290 Ft
- Monitor 1 üzletben
-
- 329 999 Ft – 443 931 Ft
- Monitor 13 üzletben
-
- 569 900 Ft – 658 406 Ft
- Monitor 39 üzletben
A legjobb irodai monitorok
-
- 59 999 Ft – 89 990 Ft
- Monitor 42 üzletben
-
- 213 900 Ft – 255 240 Ft
- Monitor 8 üzletben
-
- 258 990 Ft – 316 340 Ft
- Monitor 10 üzletben
-
- 174 901 Ft – 194 875 Ft
- Monitor 17 üzletben
-
- 69 900 Ft – 112 400 Ft
- Monitor 46 üzletben
A legjobb monitorok fotósok és grafikusok számára
-
- 137 799 Ft – 232 628 Ft
- Monitor 32 üzletben
-
- 79 999 Ft – 147 544 Ft
- Monitor 54 üzletben
-
- 89 990 Ft – 114 360 Ft
- Monitor 12 üzletben
-
- 207 128 Ft – 251 270 Ft
- Monitor 5 üzletben
-
- 431 900 Ft – 516 090 Ft
- Monitor 12 üzletben


Mire kell figyelni a választásnál?
Még ha tisztában is vagy azzal, hogy elsősorban mire fogod használni az új monitorod, nem teljesen egyértelmű a választás. Mielőtt megvásárolnád, számos egyéb szempontot is tisztáznod kell – a mérettől a kijelzőtechnológia típusán át a csatlakoztathatóságig. Beszéljünk arról, hogy mi micsoda, és hogy miért jó, ha ezekkel a dolgokkal legalább alapszinten képben vagyunk.

Monitor átlója
Mekkora monitorra van szükséged, és melyik képarány a legmegfelelőbb? Mindkét kérdésre adott válasz nagymértékben attól függ, hogy mire kívánod használni a monitort.
A szabványos méretek a 24 és a 27 hüvelyk. Ezek gyakorlatilag bármihez megfelelőek: munkához, játékhoz, internetezéshez és alkalmankénti filmnézéshez is. Ugyanakkor a 32 hüvelykes darabok is egyre népszerűbbek, bár ez már sok egy hagyományos számítógép monitornak. Egy ilyen óriáshoz kell egy megfelelő asztal is, nehogy az állandó mozdulatokkal blokkold a nyaki gerinced.
A 32 hüvelyk feletti monitorok már meglehetősen ritkák, és csakis rajtad múlik, hogy szeretnél-e egy ekkora modellt, és hogy egyáltalán ki fogod-e használni ezeket a pixeleket. El kell azonban mondanunk, hogy az ilyen nagy monitorok akár kisebb TV-ként is használhatók.
És mi a helyzet a képarányokkal? A klasszikus a filmes 16:9. Az ilyen széles monitorok tökéletesek filmek és sorozatok nézéséhez és játékokhoz. Ha a monitorod kizárólag munkához fogod használni, kereshetsz szűkebb képarányú darabokat is, mint például a 4:3 vagy 5:4.
De miért ragaszkodnánk a klasszikusokhoz? Sokkal szélesebb, 21:9 és 32:9 közötti képarányú, 34 - 49 hüvelyk méretű monitorokat is ajánlhatunk. Az ilyen széles monitorok tulajdonképpen két hagyományos, egymás mellett elhelyezett monitornak felelnek meg, csak a kettő között lévő csúnya rés nélkül. A szélesvásznú monitorok gyakran íveltek és kifejezetten alkalmasak multitaskingra. A munka mellett természetesen a videojátékok legmagávalragadóbb élményét is kínálják.

A monitor megjelenítési technológiája
Mi a különbség az IPS, a VA és a TN között, és egyáltalán van-e értelme elmélyülni bennük? A monitor megjelenítési technológiája határozza meg az általános képminőséget, így jó ha ismerjük legalább az alapvető különbségeket.
IPS monitorok
Kezdjük a legjobbal, ami nem más, mint az IPS technológia. Az IPS monitorok messze a legjobb betekintési szögekkel rendelkeznek – ideálisak több emberrel való játékhoz és filmnézéshez, emellett a legtermészetesebb színvisszaadást is biztosítják, amelyet a fényképek, videók és grafikák megtekintésekor értékelni fogsz. A legtöbb esetben azonban gyengébb a reakcióidejük és rosszabb a frissítési gyakoriságuk is (bár a legújabb modellek lassan, de biztosan megszabadulnak ezektől a hiányosságoktól), így a játékok terén kicsit lemaradnak.
VA monitorok
A VA monitorok sok tekintetben hasonlítanak az IPS testvéreikhez. De valamivel rosszabb a betekintési szögük, kevésbé pontosak a színeik és kissé lassabb a reakcióidejük. De ezeket a hiányosságokat kiváló kontrasztjukkal és gyakran az IPS-hez képest alacsonyabb árukkal kompenzálják. A VA monitorok nagyszerűek, és tökéletesen alkalmasak mindennapi használatra.
TN monitorok
A legtöbb ember számára a legrosszabb választás a TN technológia. A TN monitorok tragikus betekintési szögekkel rendelkeznek, és messze a legrosszabb színvisszaadást biztosítják. Cserébe kiváló a válaszidejük és a frissítési gyakoriságuk. Mire jó ez a sebesség? Játékokat játszani! Ha gyakran játszol, különösen versenyszerűen online, akkor TN monitort érdemes választanod. Különben távol maradnánk tőlük.
OLED monitorok
Ahhoz, hogy az összehasonlításunk valóban teljes legyen, meg kell említenünk még egy technológiát. Ez pedig az OLED. Az OLED panelek képminősége messze a legjobb, de a kínálatuk továbbra is rendkívül korlátozott, az áruk pedig túlzottan magas.
IPS | VA | TN | |
Képminőség | kiváló betekintési szögek és természetes színvisszaadás | nagy kontraszt, gyengébb betekintési szögek | legrosszabb képminőség |
Monitor teljesítmény | átlagos válaszidő és frissítési gyakoriság | a leggyengébb válaszidő és frissítési gyakoriság | a leggyorsabb válaszidő és a legmagasabb frissítési gyakoriság |
Ideális: | professzionális felhasználás | mindennapos használat | versenyszerű játék |


Kijelző felbontása
A felbontás meglehetősen egyszerű: minél magasabb, annál élesebb a kép. Ezért, ha a költségvetésed megengedi, fektess be egy 4K (3840 × 2160 px) felbontású monitorba. Főleg, ha vonzódsz a 32 hüvelyk körüli monitorokhoz. De mi van akkor, ha a számítógéped nem képes megbirkózni az ilyen magas felbontású játékokkal? Nem számít. Egy 4K monitor vásárlásával biztosítod magad a jövőre nézve. És most már nagy felbontásban nézhetsz videókat és fényképeket, és még az egyszerű szövegeken is felismered majd az élességbeli különbséget.
Ha pedig professzionális monitort keresel fényképek és videók szerkesztéséhez vagy grafikák készítéséhez, akkor érdemes a 4K feletti felbontású monitorok között keresgélned. Az 5K-s monitorok egy kis extra helyet biztosítanak, és például 4K-s videók szerkesztésekor használhatod őket. És mi a helyzet, ha 10 évet ugrunk a jövőbe, és kipróbáljuk a 8K-t? A képzeletnek nincs határa.
Azonban nem mindenkit ragad magával a maximális képélesség, és különösen, ha egy kisebb, 24 hüvelyk körüli monitor vásárlását tervezed, akkor biztosan boldogulsz majd Quad HD (2560 × 1440 px) vagy Full HD (1920 × 1080 px) felbontással is. Kisméretű monitoroknál a lényegesen nagyobb felbontás akár zavaró is lehet. Nem minden operációs rendszer képes kellően átméretezni a betűket és más rendszerelemeket, és emiatt ezek nagy része nehezen olvasható.

Válaszidő és a frissítési gyakoriság
Ez a rész tényleg csak a gamereket fogja érdekelni – itt a monitor „sebességéről” beszélünk.
Monitor válaszideje
A monitorok válaszidejét ezredmásodpercben mérik, és ez határozza meg, hogy a monitor milyen gyorsan tudja átváltani a pixelt egyik színről a másikra, majd vissza. A gamer monitoroknak 5 ms alatti válaszidővel kell rendelkezniük. A leggyorsabbak 1 ms-mal, sőt néha 0,5 ms-mal is büszkélkedhetnek. Az eredmény élesebb, tisztább kép, elmosódás nélkül.
Monitor frissítési gyakorisága
A monitor frissítési gyakoriságát hertzben mérik, és azt jelzi, hogy a monitor másodpercenként hányszor tudja megváltoztatni a megjelenített képet. A 144 Hz-es frekvencia tehát azt jelenti, hogy a monitor egyetlen másodperc alatt 144 képet képes megjeleníteni. Tehát a nagyobb szám simább képmegjelenítést jelent, de ne felejtsd el, hogy nem minden a monitoron múlik. Ahhoz, hogy ilyen magas számokat érj el a valóságban, egy erős számítógéppel és mindenekelőtt egy videokártyával kell rendelkezned.
Általánosságban a legtöbb monitor frissítési gyakorisága 60 Hz körül van, és ez abszolút elegendő egy átlagos felhasználó számára. Gamereknek azonban érdemes 100 Hz-nél nagyobb frekvenciájú monitorokat keresniük. A legjobb TN panelek jelenleg 360 Hz-ig terjednek!
G-Sync és FreeSync
A G-Sync és a FreeSync technológiák szorosan kapcsolódnak a frissítési gyakorisághoz. Céljuk a monitor frissítési gyakoriságának szinkronizálása a videókártya frissítési gyakoriságával. Ez a képszakadás és más vizuális hibák kiküszöbölését szolgálja. Viszont figyelj arra, hogy a G-Sync csak az NVIDIA videókártyákkal, a FreeSync pedig általában csak az AMD videókártyákkal kompatibilis (de a FreeSync bizonyos esetekben a konkurens márkákkal is működhet).

Fényerő, kontraszt és szín
Az átlagos felhasználóknak elegendő néhány információval rendelkezniük a monitor megjelenítési technológiájáról. A haladó felhasználók azonban valószínűleg maguk is szeretnének tanulmányozni néhány további paramétert, elsősorban a monitor fényerejét, kontrasztját és színhűségét.
Fényerő
A fényerő teljesen egyértelmű – megmutatja, hogy a monitor mennyi fényt tud kibocsátani. A fényerőt nitben mérik (de találkozhatunk cd/m² értékekkel is, amelyek szerencsére megegyeznek a nitben mért értékekkel) és a legtöbb monitor 250-350 nit közötti értékkel rendelkezik – lejjebb nem mennénk. A HDR-t támogató monitorok 400 nittől 1600 nitig terjedő fényerővel büszkélkedhetnek, de a való életben az ilyen magas számok nem sokat javítanak az élményen.
Kontraszt
A kontraszt a képminőség egyik legfontosabb mutatója, és meghatározza a 100% és 0% fényerő közötti arányt. Nagyobb kontraszt esetén a képernyőn minden jobban kiemelkedik, a kép pedig részletesebbnek és valósághűbbnek tűnik. Bármi, ami 1000:1 felett van, elegendő.
Színhűség
A színhűség egy adott színtér színlefedettségének százalékában van megadva (például 100% sRGB, 99% AdobeRGB és 95% DCI-P3). A színterek arra szolgálnak, hogy a színek ugyanazt az árnyalatot adják az eszközökön, és minden színtér eltérő mennyiségű színt fed le. Minél nagyobb a lefedettség a lehető legtöbb színtérben, annál természetesebbek a megjelenített színek.
Normál használathoz elegendő az sRGB tér 100%-os lefedettsége, mivel ez a legalapvetőbb színtér, amelyet az interneten történő tartalomfogyasztáshoz használnak. De ha professzionális grafikai munkához keresel monitort, akkor jobban fog érdekelni az AdobeRGB és a DCI-P3 lefedettség. Az AdobeRGB-t a precíz színvisszaadáshoz nyomtatásban, a DCI-P3-at pedig a filmek színstandardizálására használják.
A színhűségre a színterek lefedettsége mellett a színmélység is hatással van. A 8 bites színmélységű monitorok 16,8 millió színt, míg a 10 bitesek körülbelül egymilliárd színt képesek megjeleníteni. A gyakorlatban mindenekelőtt az egyik árnyalatról a másikra való tökéletesen sima átmenetben ismerheted fel ezt.
Monitor kalibrálása
Vásároltál egy monitort a megfelelő specifikációkkal, és a színek még mindig rosszak? Ne ess kétségbe, kalibrálással meg lehet menteni! Ideális esetben kalibráló érzékelővel, de vészhelyzetekben ez szemmel is lehetséges – akár egy Windows eszközön a „Calibrate Display Colors” kifejezésre keresve, vagy egy Mac eszközön, amin a monitor beállításaiban a saját „Színprofil” hozzáadásánál találsz majd.
HDR
A HDR vagy a High Dynamic Range is érdekelhet. A HDR egy olyan technológia, amely lehetővé teszi a HDR-tartalom megtekintését szélesebb színválasztékkal és jobb kontraszttal. A monitorok világában a HDR viszonylag egyszerű, mivel 3 szabványa van. A legrosszabbtól a legjobbig ezek a DisplayHDR 400, 600 és 1000.
Kijelző felülete
Az utolsó dolog, amit a képminőséggel kapcsolatban meg kell említeni, az a kijelző felülete. A matt képernyők nehézség nélkül megbirkóznak a napsütéssel és más tükröződésekkel, ezért egész napos használatra alkalmasak. A fényes képernyők általában világosabb és élesebb képet adnak, de sok nem kívánt tükröződéssel kell fizetni ezért, különösen akkor, ha nincs ellenőrzésed a redőnyök felett.

Monitor test
De a világ nem kizárólag a képminőség és a megjelenítési sebesség körül forog. Fontos lehet az is, hogy a monitor hogy néz ki. Hiszen ki tudja hány évig lesz előtted minden nap. És ha már most nem tetszik, akkor biztos, hogy a helyzet pár hónap múlva sem lesz jobb. Amellett, hogy a monitor hogyan fog kinézni az asztalodon, arra is figyelj, hogy egyáltalán elfér-e rajta, esetleg falra rögzíthető-e (a monitor VESA kompatibilis).
Monitor állvány
A monitor kiválasztásánál annak stabilitására is figyelj oda. Nem akarod, hogy az asztal minden rezdülésénél billegni kezdjen. A monitorállványnak van a legnagyobb befolyása a stabilitásra. Nézd meg, milyen anyagokból készült, és ha pontosan az igényeidnek megfelelően szeretnéd beállítani a monitort, ellenőrizd azt is, hogy az állvány lehetővé teszi-e a magasság és a szög beállítását. Néhány fejlettebb darab lehetővé teszi a monitor teljes portré módba forgatását is!
Ha a kiválasztott modell nem rendelkezik állítható állvánnyal, akkor nem marad más hátra, mint vásárolni egy külső állványt, vagy az összes könyved a monitor alá helyezni.
Monitor csatlakoztathatósága
Kevesen figyelnek a portokra a monitor vásárlása előtt, de ez hiba. Győződj meg arról, hogy a kiválasztott monitornak elegendő csatlakozó portja van-e ahhoz, hogy minden eszközödhöz csatlakoztasd. A kábelek átcsatlakoztatgatása, amikor délutánonként a munkahelyi számítógépedről személyi számítógépedre váltasz, elég bosszantó lehet, különösen akkor, ha játékkonzolt is szeretnél használni a monitoron.
De nem csak az a fontos, hogy a monitor rendelkezik-e HDMI és DisplayPort csatlakozóval, hanem az is, hogy melyik verziójukkal. Ha a 4K-s játékokat legalább 60 Hz-ben szeretnéd élvezni, akkor a HDMI 2.0-s vagy újabb verziójára, vagy a DisplayPort 1.2-es vagy újabb verziójára lesz szükséged. Jó szolgálatot tesz egy modern USB-C port is, de ezt csak a legújabb modellekben található meg.
További inspirációk a számodra

Napjaink legjobb mobiltelefonjai (Samsung, iPhone, Xiaomi és más gyártók)

A legjobb mobiltelefonok 200 000 Ft alatt

Napjaink legjobb kamerás okostelefonjai (2024)

A legjobb és legkeresettebb TV-k (2024)

2024 legjobb fülhallgatói és fejhallgatói – vezeték nélküli, gamer, futáshoz és minden máshoz

A legjobb fűnyírók, fűkaszák és fűnyíró traktorok rangsora

A legjobb léghűtők, légkondicionálók és ventilátorok 2024-ben

A legjobb légtisztítók: dohányzóknak és allergiásoknak, por ellen, 2 az 1-ben

A legjobb autós kamerák (2024)

A legjobb iskolatáskák elsősöknek, felsősöknek, és középiskolásoknak

A legjobb kerti medencék rangsora (2024)

A legjobb vírusirtók (ingyenesek és fizetősek) Androidra, Windowsra, iPhone-ra és Macre, hogy mindig védve légy

A legjobb akciókamerák 2024-ben

A legjobb kerékpárok városba és terepre (2024)

A legjobb izzadásgátló férfiak és nők számára (2024)

A TOP 10 női parfüm: üde, érzéki, elragadó illatok minden évszakra

A legjobb automata, karos, kapszulás és egyéb otthoni kávéfőzők (2024)

A legjobb VR szemüvegek (2024)

A legjobb digitális fényképezőgépek videózáshoz és fényképezéshez (2024)

A legjobb hűtőszekrények 2024-ben

A legjobb drónok, hogy madártávlatból láthasd a világot (2024)

A legjobb billentyűzetek 2024-ben

Black Friday 2024: Kapcsolj rá velünk az online vásárlásra!

A Samsung Galaxy S25 sorozat meglovagolja a mesterséges intelligencia hullámát

Az új Xiaomi 15 (Ultra): egy fényképező, amivel telefonálni is tudsz

A 2025-ös MWC legérdekesebb újdonságai

Apple iPhone 16e: elképesztően jó ár-érték arány

Itt az új Samsung Galaxy A-széria: jobb kijelző, mesterséges intelligencia, strapabíróbb kialakítás

A OnePlus 13 lehengerlő teljesítménnyel és csúcsminőségű kamerával büszkélkedik

Bemutatjuk az iPhone 16 és iPhone 16 Prót!

Az új iPad Pro 2024: A legfejlettebb kijelző, nagy teljesítményű M4 chip, MI támogatás és összehasonlítás az iPad Pro 2022-vel

Xiaomi 14 teszt: Erős, de hajlamos felforrósodni

Továbbfejlesztett iPad Air 2024: AI támogatás, teljesítmény és minőségi kamerák

Izgalmas színek és merész design: itt a HMD Pulse okostelefon-széria

Sony PlayStation 5 Pro: 2024 végén láthatjuk a PS5 erősebb verzióját?

Ismerd meg a Samsung Galaxy S24 sorozat modelljeit

A legjobb okosórák

2024 legjobban várt játékai

A legjobb mobiltelefonok 100 000 Ft alatt

Az iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max): Fejlesztések, amik miatt megéri váltani

Bemutatjuk a Meta Quest 3-at: VR headset minden otthonba

A legjobb és legerősebb laptopok (2024)

A legjobb robotporszívók 2024-ben (szőnyegre, padlóra, felmosóval és anélkül)

A valaha volt legjobb stratégiai játékok (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Az új Apple Watch Series 9: A valaha volt legzöldebb Apple termék

Az új Google Pixel 8 (Pro): Telefon az AI közelgő korszakához

Bemutatjuk az Apple Watch Ultra 2-t: Egy még extrémebb extrémet

Hírek a Samsung Galaxy Unpacked 2024-ről (Galaxy AI, Galaxy S24, S24+, S24 Ultra)

A legjobb gamer laptopok 300-450 ezer Ft között

A legjobb mobiljátékok: Android és iPhone (2024)

A legjobb pénztárcabarát mobiltelefonok

A legjobb porszívók állatszőrre: kézi, álló és klasszikus (2024)

A legjobb porszívók szőnyegekre és padlókra (2024)

Apple Vision Pro: Végre áttörés a virtuális valóság területén?

Bemutatjuk a Sony PlayStation VR2 headsetet

Minden idők legjobb PlayStation 4 (PS4) játékai

A legjobb 2 személyes és kooperatív játékok

A legjobb laptopok diákok számára 2024-ben (gyerekeknek, középiskolásoknak, egyetemistáknak)

A legjobb porzsák nélküli porszívók: erősek és csendesek

A mai legjobb RPG játékok (PC, PlayStation, Xbox, Switch)

Az összes Apple Watch modell átfogó összehasonlítása: Mi a különbség köztük?

A legjobb álló porszívók rangsora 2024-ben

A legjobb battle royale játékok - Fortnite, PUBG és még mi más?

A legjobb és legerősebb gamer telefonok (2024)

A legjobb horror játékok

A legjobb morzsaporszívók rangsora (2024)

A legjobb olcsó laptopok 2024-ben (otthoni használatra, filmnézésre)

Samsung Galaxy S23 teszt és vélemények – A legerősebb Android telefon a piacon

A 10 leghasznosabb Android alkalmazás (2024)

A legjobb hangszórók számítógéphez, TV-hez és mobilhoz

Elegáns okosórák nőknek és férfiaknak

OLED vs. QLED (LCD, NanoCell, Mini LED): Melyik TV a jobb?

A legjobb e-book olvasók (2024)

A legjobb és leggyakrabban használt alkalmazások iPhone-ra (iOS) (2024)

A legjobb projektorok otthoni mozizáshoz (2024)

A legjobb virtuális valóság játékok

Az 5 legjobb strapatelefon minden helyzetre (2024)

Bemutatjuk a Samsung Galaxy Z Fold5 prémium összecsukható telefont

Hogyan működik a vezeték nélküli mobiltöltés?

A legjobb fényképezőgépek kezdőknek és haladóknak (2024)

Milyen újdonságokat hoz a stílusos Samsung Galaxy Z Flip5?

Okosotthon megoldások: kényelmes és gazdaságos

PS5 vagy Xbox Series X

Vízállóság és vízzáróság (IP védettségi fokozat)

A legjobb PC játékok

A legjobb számítógépes egerek 2024-ben

A legjobb tabletek 2024-ben

Hogyan fizethetsz a mobiltelefonoddal (NFC-vel vagy anélkül)?

Hogyan legyél youtuber?

Hogyan ragaszd fel a védőfóliát a mobilodra és hogyan távolítsd el?

Hogyan szabadíthatsz fel tárhelyet mobiltelefonon (Android és iPhone)?

Hogyan szárítsd ki a mobiltelefonod?

Hogyan tisztítsd meg a számítógéped és a laptopod a portól és az egyéb szennyeződésektől?

Képernyőkép készítése számítógépen vagy laptopon

Mobiltelefon és tablet csatlakoztatása TV-hez vagy képernyőtükrözés TV-re

Szerezd be álmaid gaming felszerelését!

Távmunka: Hogyan rendezkedj be home office-ra?

A 18 legjobb alkalmazás okosórákra

Hogyan gyorsíthatsz fel egy lassú laptopot?

Hogyan készíts képernyőfelvételt (Android és iPhone)?

Hogyan készíts képernyőfotót mobiltelefonon (Androidon és iPhone-on)?

Hogyan legyél influenszer?

Hogyan párosítsd a távirányítót a TV-vel és vezéreld a tévéd mobiltelefonnal

Hogyan tisztítsd meg a mobiltelefon csatlakozóját, kijelzőjét és hangszóróját?

Mennyi ideig áll el a hús a hűtőben?

Nem hűt a hűtőszekrény? Mi a teendő?

Változtasd az otthonod egy bevehetetlen erőddé

A legjobb okoskarkötők 2024-ben

Egy, két vagy több monitor csatlakoztatása laptophoz

Hogyan csatlakoztasd a laptopot és a számítógépet a TV-hez? (HDMI-vel és vezeték nélkül)

Hogyan csatlakoztasd egyszerűen az okosórát a mobiltelefonhoz?

Hogyan gondozd a laptopod akkumulátorát: kapacitás, állapot, kalibrálás és csere

Hogyan tisztítsd meg a TV képernyőjét? (LED, LCD, OLED)

Javasolt TV-nézési távolság: milyen messze kell ülni a TV-től?

Mekkora TV-t érdemes választani? (képátló és méret)
Nem tudod bekapcsolni a laptopod? Így élesztheted újra!

A legjobb elektromos rollerek városba és terepre
